VÝLET DO KASINA

Už se vám někdy stalo, že jste šli do kasina a mohli si zahrát poker a ruletu zadarmo? Pokud ne, není divu. Z čeho by potom kasino platilo všechny ty lidi a účty za elektřinu?

Jelikož však pracujeme v zajímavém prostředí plném různorodých lidí a profesí, nám se to podařilo. Společně s kolegy z Maxin PRAGUE jsme byli pozváni na pokerový turnaj pořádaný pro partnerské agentury a hotely z Prahy.

Celá akce se odehrávala v Rebuy Stars Casinu Savarin, které se nachází kousek od Václavského náměstí v ulici Na Příkopech. Ihned po příchodu se nás ujala paní Křenková, která nás provedla prostory kasina, ukázala nám živou hru, poker room, balkón, který je nenápadně schovaný ve vnitrobloku, a zavedla nás ke stolům.

Vše bylo připravené a turnaj mohl začít. První 3 hry na našem stole kralovala kolegyně z Maxinu Alexandra. Jako pravidelný hráč pokerových turnajů jsem se nestačil divit vždy, když ukázala karty. Třetí hru jsem si dokonce tipnul nahlas co má za karty a ona je opravdu měla. Vytvořit se čtyřkou a sedmičkou postupku a vyhrát tak třetí hru v kuse je opravdové umění!

Jak turnaj pokračoval, a lidé vypadávali, stále více jsme se bavili a užívali si hru. Možná to bylo i tím, že ve hře bylo neuvěřitelných 20 000 korun! Možná za to mohly drinky, které byly celý večer na účet podniku, nebo příjemní lidé, kteří se o nás starali. Kdo ví?

Sotva jsem se rozehrál, začala turnajová pauza. Na stolech na nás čekalo překrásně naservírované občerstvení, na kterém nechybělo snad vůbec nic. Dostali jsme také možnost vyzkoušet si živou ruletu, na kterou jsme každý od kasina dostali 1000 Kč. Po dvou talířích se sushi a neúspěšném pokusu na ruletě jsem se „odpotácel“ zpět ke stolu a turnaj mohl pokračovat.

Abych zkrátil příběh o několik stránek, řeknu vám ještě, jak turnaj dopadl. Na finálovém stole jsme se sešli všichni z Catalystu i Maxinu a další 4 hráči. Jak jsme hráli a hráči vypadávali, najednou jsem se podíval na hodinky, které ukazovali 1 hodinu po půlnoci a na stole hráli poslední 3 hráči. Netrvalo dlouho a byli jsme dva.

Jelikož nás oba čekala druhý den práce, rozhodli jsme se, že si cenu pro první dvě místa rozdělíme rovným dílem a pohár pro vítěze dostane ten, komu dealerka rozdá lepší karty. Naštěstí jsem to byl já a po 6 hodinách zábavného hraní jsem mohl jít spokojeně domů.

Chceme poděkovat celému teamu z Rebuy Stars Casina Savarin, kteří pro nás tento zážitek připravili a už teď se těšíme na další turnaj!

  1. 3. 2018 v Praze

Článek napsal: David