REFERENCE NAŠICH KLIENTŮ

Neustále se zlepšujeme a pro tento účel je nejlepší Vaše zpětná vazba. Děkujeme za ni předem!

Vynikající
4.9
Na základě 14 hodnocení
ohodnoťte nás na
Děkujeme za skvělou teambuildingovou akci. Oceňujeme, že se nám povedlo spojit zábavu s pomocí potřebným. Takovou akci bychom sami nevymysleli :-).
We recently had in a Big Picture team-building activity organized by Catalyst for our medical-device company (for 100 people), and I must say it exceeded all expectations. It was an absolute delight from start to finish, and I highly recommend their services to any company looking to strengthen their teams.We came already knowing we want to do a Big picture, and we had a meeting with Catalyst where we talked about our company, values etc. and shared our thoughts and ideas of how this picture can look like, then the Catalyst’s graphic designer came up with a picture itself.This activity is a perfect balance between fun and learning. The facilitators were helpful, engaging, and skilled at creating a positive atmosphere. The result was amazing!In conclusion, they delivered great experience that left a lasting impact on our team. Highly recommend!
SKUSENOST S AKTIVITOU - "THE BIG PICTURE":Touto cestou by som sa Vam chcela este raz velmi pekne podakovat, v mene celej nasej spolocnosti Calzedonia, za Vase sluzby (vsetko dopadlo podla nasich predstav - aktivita super a ten vysledny efekt odhalenia obrazu bol fakt perfektny!), za skvelu komunikaciu a velmi mily pristup. Vsetci sme boli naozaj spokojni a urcite na Vas budeme mysliet aj do buducna, pripadne Vas vrelo odporucat inym. Dakujeme!
Odpověď od majitele: Velice děkujeme za hodnocení, kterého si vážíme a těšíme se na další společné akce!
Velmi vstřícné a rychlé jednání. Online "úniková" vánoční hra pro 10 lidí sedících v 5 různých zemích klapla na jedničku s hvězdičkou = tedy na 5 hvězdiček :)
Spolu s Catalyst jsme v rámci teambuildingové akce sázeli stromy. Vše bylo perfektně připraveno. Jen nás trochu zradila technika, když v dané lokalitě nebyl signál, hru spojenou se sázením to trochu ochudilo.
Pro naši online konferenci jsme hledali večerní program a s Catalyst Teambuilding jsme byli schopni ve velmi krátkém čase zorganizovat tři souběžně běžící hry, které byly naplánované pro 250 účastníků. Velmi si cením profesionálního přístupu, široké nabídky aktivit a flexibility organizátorů. Pro naše další konference a online akce zvažujeme i využití jejich 3D platformy.
Skvela spoluprace, prijemny kolektiv a profesionalni pristup!
Naše společnost každoročně pořádá bujarý vánoční večírek, ale současná korona krize nám překazila plány, proto jsme přemýšleli, jakou společnou aktivitou zakončit rok. Obrátili jsme se na společnost CATALYST CZECH REPUBLIC a udělali jsme dobře :-). Naše zaměstnance jsme potěšili online teambuildingovou vánoční hrou, kterou hráli z bezpečí svých kanceláří nebo domovů a skvěle připravenou hru si náležitě užili. Taktéž komunikace s poskytovatelem hry byla na jedničku a už nyní se těšíme na další podobnou aktivitu od CATALYST CZECH REPUBLIC.
We were very satisfied with the services, thank you.
Great experience from the very first contact till the very end. We as Generali CEE Holding were preparing for the first time in our history a 3D conference for 350 participants from 10 CEE countries. Thanks to Catalyst we made it and it was a big success. We very appreciate the professional way of preparing the event, huge flexibility and permanent availability of the Catalyst team head by Jakub Škorík. Thank you very much and we are looking forward to the next common event!
Catalyst team responds quickly to requirements, very quickly find an adequate solution and quickly adapt to needs ( we had 10 business units with different IT constraints and they managed to aligned all ).
js_loader

KDO JSME

Jsme team mladých lidí, které baví pracovat s lidmi kolem sebe. Někteří z nás pracovali dříve v cestovním ruchu, někteří v marketingu a někteří vytvářeli zábavné programy pro děti i dospělé. Pracujeme v České republice i v zahraničí, baví nás cestovat, smát se, jsme pro každou špatnost a každý originální nápad. Pracujeme tvrdě, ale vždy se vám snažíme vyjít vstříc. Nejednou jsme připravovali teambuilding do druhého dne. Dokážete si představit, jak to potom v kanceláři a skladu vypadá.

Stres a nervy jdou ovšem stranou při realizaci akce, protože milujeme rozdávat pozitivní energii a pracovat s lidmi, kteří si pak „povinnou“ firemní akci opravdu užívají. Pro více informací o každém z nás se můžete podívat do medailonků níže.

Náš tým

Jakub Škorík
Jakub ŠkoríkObchod, plánování akcí, cenové nabídky
Jakub chce stále o všem vědět, do všeho mluvit a neustále je v pohybu. To samé vyžaduje od všech ostatních – být stále v pohybu, prostě typický šéf. Bez něj by ovšem náš tým nemohl existovat jelikož se zakládá na jeho dlouholetých zkušenostech v oblasti team buildingu a eventů, které vkládá do každého plánování s klienty a nebo vývoje nových her.

David Šimek
David ŠimekPříprava akcí, práce s lidmi na místě
David, benjamínek našeho týmu, se stará o přípravu a realizaci akcí. Ačkoliv není nejvýřečnější, při akcích vyniká trefnými komentáři a své nadšení rázem přenese na všechny kolem. Rád se učí novým věcem a vždy se snaží být přínosný.
Jakákoliv akce s Davidem se stává zábavným zážitkem.
Michal Boháček
Michal BoháčekRealizace, Úpravy na míru, zhodnocení akcí
Michal u nás pracuje na pozici hlavního facilitátora a moderátora. Dvoumetrový usměvavý třicátník, který okamžitě zaplní svoji pozitivní energií celou místnost, je naprosto nepřehlédnutelný. Spojení přirozené empatie a životních zkušeností z cizích zemí z něho navíc dělá opravdového profesionála v oblasti team buildingů.
Pokud má Váš projekt na starosti právě Michal, úspěch je zaručen a to i díky studiu pedagogiky, které dává jeho vedení potřebnou hloubku přesahu.
Eliška
EliškaOstraha kanceláře a Manažer štěstí
Eliška je naše ostraha kanceláře. Pokud se nestará o naši bezpečnost hlídá všechny hračky, které má k dispozici a stará se, aby byly správně a často používány. Kromě toho má na starosti mnoho dalších úkolů jako rozptylovat nás od práce a také udržovat úsměv na našich tvářích během dne.

Milujeme ji!

Naše mise

Naše vize

Spolu s vámi tvoříme hodnoty a zážitky, které přetrvají.

Naším cílem je splnit vytyčené hodnoty akce pomocí zábavných her.

Naším největším snem je vytvořit pracovní prostředí, kde si lidé budou rozumět, nebudou se bát spolupracovat a budou se ve firmě cítit jako doma. Tam se cítíme v bezpečí a můžeme být nejlepším svým já pro sebe i pro firmu.