KDO JSME

Jsme team mladých lidí, které baví bavit všechny kolem sebe. Někteří z nás pracovali dříve v cestovním ruchu, někteří v marketingu a někteří vytvářeli zábavné programy pro děti i dospělé. Pracujeme v České republice i v zahraničí, baví nás cestovat, smát se, jsme pro každou špatnost a každý originální, nebo nový nápad. Pracujeme tvrdě, protože se nám často stává, že zavolá klient, zda pro něj můžeme zorganizovat teambuilding do druhého dne. Dokážete si představit, jak to potom v kanceláři a skladu vypadá.

Stres a nervy jdou ovšem stranou při realizaci akce, protože milujeme rozdávat pozitivní energii a pozorovat lidi, jak si „povinnou“ firemní akci opravdu užívají. Pro více informací o každém z nás se můžete podívat do medailonků níže.

Náš tým

Radka
RadkaEvent Manager - Moderátor
Radka patří mezi služebně nejstarší členy Catalyst teamu. Jejím denním chlebem je příprava team buildingových akcí a jejich moderování. Pořádání team buildingů a eventů nejrůznějšího charakteru ji baví a to především proto, že může zužitkovat kreativní myšlení. Je nadšencem, který věří, že se správným přístupem ke klientovi není nic nemožné.

Kromě moderování a příprav eventů Radka také vystupuje s anglickým divadlem v Praze, hraje na klavír a věnuje se zpěvu. Pokud zrovna nepřipravuje nějakou akci, či nevystupuje v divadle, najdete jí v kavárně s knihou v ruce.

Vladimír
VladimírEvent Manager - Moderátor
Vladimír má kromě bohatých zkušeností s prací s lidmi i nadhled, v čemž mu pomohla i práce s teenagery na Islandu. Nic není tak špatné, aby to nemohlo být ještě horší a každý problém má své řešení. Pokud nemá, není to problém.
Vladimír je všestranný, vystudovaný historik se zálibou v pletení a žonglování. Jako průvodce Prahou má vždy dobrý nápad, kde se dá zastavit na horkou čokoládu. Jako správný sportovec razí teorii, že „život je jako jízda na kole. Abyste si udrželi balanc, musíte se hýbat kupředu.“
Zuzka
ZuzkaSales Manager
Zuzka je nejnovější člen Catalyst teamu. Po mnohaletém zahraničním pobytu se vrátila zpět do České republiky zúročit nasbírané pracovní zkušenosti. Od roku 2011 se pohybuje ve světe hotelnictví, eventů a sales. A právě sales ji učarovalo natolik, že se rozhodla tomuto oboru věnovat naplno. Věří, že každé životní rozhodnutí je správné, pokud se z něj člověk raduje, či poučí.

Pokud Zuzka není v kanceláři, na schůzce s klientem, na obhlídce nových prostorů, na cestě ve firemní dodávce, tak ji určitě najdete na jóga podložce. Ashtanga jóga se stala jejím druhým já a to dokonce v takové míře, že se před rokem sbalila a odletěla do Indie jógu studovat.

Eliška
EliškaOstraha kanceláře a Manažer štěstí
Eliška je naše ostraha kanceláře. Pokud se nestará o naši bezpečnost hlídá všechny hračky, které má k dispozici a stará se, aby byly správně a často používány. Kromě toho má na starosti mnoho dalších úkolů jako rozptylovat nás od práce a také udržovat úsměv na našich tvářích během dne.

Milujeme ji!

Jakub Škorík
Jakub ŠkoríkVedoucí oddělení
Jakub chce stále o všem vědět, do všeho mluvit a neustále je v pohybu. To samé vyžaduje od nás – být stále v pohybu, prostě typický šéf. Bez něj by ovšem náš tým nemohl existovat jelikož se zakládá na jeho dlouholetých zkušenostech v oblasti team buildingu a eventů, které neustále s námi dále rozvíjí.

Naše mise

Naše vize

Spolu s vámi tvoříme zážitky, které si budete pamatovat i na stará kolena.

Naším cílem je vytvořit zábavné zážitky formou hry, které utuží váš team a přetrvají. Necháme vás přemýšlet a diskutovat mimo klasický rámec, který znáte z každodenního pracovního života. Tím ve vás probudíme chuť diskutovat a tvořit, která je nezbytná pro oživení hodnot vaší firmy.

Naším největším snem je vytvořit pracovní prostředí, kde si lidé budou rozumět, nebudou se bát spolu komunikovat a budou se cítit jako doma. Tam se cítíme v bezpečí a můžeme být sami sebou.