KDO JSME

Jsme team mladých lidí, které baví bavit všechny kolem sebe. Někteří z nás pracovali dříve v cestovním ruchu, někteří v marketingu a někteří vytvářeli zábavné programy pro děti i dospělé. Pracujeme v České republice i v zahraničí, baví nás cestovat, smát se, jsme pro každou špatnost a každý originální, nebo nový nápad. Pracujeme tvrdě, protože se nám často stává, že zavolá klient, zda pro něj můžeme zorganizovat teambuilding do druhého dne. Dokážete si představit, jak to potom v kanceláři a skladu vypadá.

Stres a nervy jdou ovšem stranou při realizaci akce, protože milujeme rozdávat pozitivní energii a pozorovat lidi, jak si „povinnou“ firemní akci opravdu užívají. Pro více informací o každém z nás se můžete podívat do medailonků níže.

Náš tým

Monika
MonikaEvent manager - Moderátor
Monika má bohaté zkušenosti z práce jak s dětmi, tak s dospělými. Získala je nejen během studia na Fakultě tělesné výchovy Univerzity Palackého v Olomouci a v programu Erasmus ve Finsku, ale především během osmileté praxe
v zahraničí (Bulharsko, Řecko, Španělsko), kde pracovala jako animátorka. Zde nasbírala znalosti v moderování, vedení týmu, organizování programů, cizích jazycích a v komunikaci s lidmi.

Miluje cestování a ráda ochutnává tradiční jídla exotické kuchyně. Její vášní je tanec a jakmile uslyší chytlavou hudbu, má problém zůstat v klidu. Udržuje si vždy dobrou náladu a ráda se obklopuje inspirativními a pozitivními lidmi.

Její životní motto je: „S úsměvem jde všechno líp. “

Jakub Škorík
Jakub ŠkoríkVedoucí oddělení
Jakub chce stále o všem vědět, do všeho mluvit a neustále je v pohybu. To samé vyžaduje od nás – být stále v pohybu, prostě typický šéf. Bez něj by ovšem náš tým nemohl existovat jelikož se zakládá na jeho dlouholetých zkušenostech v oblasti team buildingu a eventů, které neustále s námi dále rozvíjí.

Eliška
EliškaOstraha kanceláře a Manažer štěstí
Eliška je naše ostraha kanceláře. Pokud se nestará o naši bezpečnost hlídá všechny hračky, které má k dispozici a stará se, aby byly správně a často používány. Kromě toho má na starosti mnoho dalších úkolů jako rozptylovat nás od práce a také udržovat úsměv na našich tvářích během dne.

Milujeme ji!

Naše mise

Naše vize

Spolu s vámi tvoříme zážitky, které si budete pamatovat i na stará kolena.

Naším cílem je vytvořit zábavné zážitky formou hry, které utuží váš team a přetrvají. Necháme vás přemýšlet a diskutovat mimo klasický rámec, který znáte z každodenního pracovního života. Tím ve vás probudíme chuť diskutovat a tvořit, která je nezbytná pro oživení hodnot vaší firmy.

Naším největším snem je vytvořit pracovní prostředí, kde si lidé budou rozumět, nebudou se bát spolu komunikovat a budou se cítit jako doma. Tam se cítíme v bezpečí a můžeme být sami sebou.