Kdo jsme2018-08-10T10:06:58+00:00

KDO JSME

Jsme team mladých lidí, které baví bavit všechny kolem sebe. Někteří z nás pracovali dříve v cestovním ruchu, někteří v marketingu a někteří vytvářeli zábavné programy pro děti i dospělé. Pracujeme v České republice i v zahraničí, baví nás cestovat, smát se, jsme pro každou špatnost a každý originální, nebo nový nápad. Pracujeme tvrdě, protože se nám často stává, že zavolá klient, zda pro něj můžeme zorganizovat teambuilding do druhého dne. Dokážete si představit, jak to potom v kanceláři a skladu vypadá.

Stres a nervy jdou ovšem stranou při realizaci akce, protože milujeme rozdávat pozitivní energii a pozorovat lidi, jak si „povinnou“ firemní akci opravdu užívají. Pro více informací o každém z nás se můžete podívat do medailonků níže.

Náš tým

Radka
RadkaTeambuilding Manager
Radka patří mezi služebně nejstarší členy Catalyst teamu. Jejím denním chlebem je příprava team buildingových akcí a jejich moderování. Pořádání team buildingů a eventů nejrůznějšího charakteru ji baví a to především proto, že může zužitkovat kreativní myšlení. Je nadšencem, který věří, že se správným přístupem ke klientovi není nic nemožné.

Kromě moderování a příprav eventů Radka také vystupuje s anglickým divadlem v Praze, hraje na klavír a věnuje se zpěvu. Pokud zrovna nepřipravuje nějakou akci, či nevystupuje v divadle, najdete jí v kavárně s knihou v ruce.

Vladimír
VladimírTeambuilding Manager
Vladimír má kromě bohatých zkušeností s prací s lidmi i nadhled, v čemž mu pomohla i práce s teenagery na Islandu. Nic není tak špatné, aby to nemohlo být ještě horší a každý problém má své řešení. Pokud nemá, není to problém.
Vladimír je všestranný, vystudovaný historik se zálibou v pletení a žonglování. Jako průvodce Prahou má vždy dobrý nápad, kde se dá zastavit na horkou čokoládu. Jako správný sportovec razí teorii, že „život je jako jízda na kole. Abyste si udrželi balanc, musíte se hýbat kupředu.“

Naše mise

Naše vize

Spolu s vámi tvoříme zážitky, které si budete pamatovat i na stará kolena.

Naším cílem je vytvořit zábavné zážitky formou hry, které utuží váš team a přetrvají. Necháme vás přemýšlet a diskutovat mimo klasický rámec, který znáte z každodenního pracovního života. Tím ve vás probudíme chuť diskutovat a tvořit, která je nezbytná pro oživení hodnot vaší firmy.

Naším největším snem je vytvořit pracovní prostředí, kde si lidé budou rozumět, nebudou se bát spolu komunikovat a budou se cítit jako doma. Tam se cítíme v bezpečí a můžeme být sami sebou.

Vaše zpráva byla odeslána, děkujeme!

info@catalystteambuilding.cz     +420 277 779 910