KDO JSME

Jsme team mladých lidí, které baví bavit všechny kolem sebe. Někteří z nás pracovali dříve v cestovním ruchu, někteří v marketingu a někteří vytvářeli zábavné programy pro děti i dospělé. Pracujeme v České republice i v zahraničí, baví nás cestovat, smát se, jsme pro každou špatnost a každý originální, nebo nový nápad. Pracujeme tvrdě, protože se nám často stává, že zavolá klient, zda pro něj můžeme zorganizovat teambuilding do druhého dne. Dokážete si představit, jak to potom v kanceláři a skladu vypadá.

Stres a nervy jdou ovšem stranou při realizaci akce, protože milujeme rozdávat pozitivní energii a pozorovat lidi, jak si „povinnou“ firemní akci opravdu užívají. Pro více informací o každém z nás se můžete podívat do medailonků níže.

Náš tým

Klára
KláraProjektový manažer
Klára je nejnovější člen Catalyst teamu. K teambuildingům má vřelý vztah. Díky tenisovému talentu získala stipendium na jedné z prestižních univerzit v USA, kterou následně 4 roky reprezentovala jako členka tenisového týmu. Právě zde se poprvé setkala s teambuildingem a sama poznala, jak je týmová synergie důležitá pro úspěch. Před návratem do České Republiky ještě strávila rok ve Švýcarsku, kde vystudovala event management.

Klára se stará o všechny naše klienty a vytváří pro ně takové nabídky, které vyjdou vstříc i těm nejnáročnějším klientům. Abychom klientům zajistili tu nejlepší péči, pomáhá také příležitostně našim event manažerům s organizací velkých akcí.

Jejím posláním je šířit pozitivní energii kolem sebe a v životě se řídí heslem: „Dělej to, u čeho se cítíš nejvíce naživu“. Klára je vášnivá sportovkyně. Kromě tenisu jezdí ráda na kole, hraje golf, badminton, lyžuje, běžkuje nebo cvičí jógu. Ze všeho nejraději však tráví čas na horách, a to hlavně v létě.

Vladimír
VladimírEvent Manager - Moderátor
Vladimír má kromě bohatých zkušeností s prací s lidmi i nadhled, v čemž mu pomohla i práce s teenagery na Islandu. Nic není tak špatné, aby to nemohlo být ještě horší a každý problém má své řešení. Pokud nemá, není to problém.
Vladimír je všestranný, vystudovaný historik se zálibou v pletení a žonglování. Jako průvodce Prahou má vždy dobrý nápad, kde se dá zastavit na horkou čokoládu. Jako správný sportovec razí teorii, že „život je jako jízda na kole. Abyste si udrželi balanc, musíte se hýbat kupředu.“
Ondra
OndraEvent manager - Moderátor
Ondra je dalším přírůstkem do catalystího týmu. Po 4 letech působení v zahraničí, kde létal jako stevard pro jednu z předních leteckých společností, se vrátil zpět do ČR, aby dál šířil radost a týmového ducha. Dlouhých 5 let pracoval jako šéf animátor, kde získal praxi v moderování, vedení týmu, organizování a komunikaci s lidmi. Jeho životní krédo: ,,Žijeme jen raz, tak nečekej a života si užívej.“ Je vždy pozitivní a s dobrou náladou, miluje hudbu a tanec a jak sám řekl: ,,To už by o mně stačilo.“
Eliška
EliškaOstraha kanceláře a Manažer štěstí
Eliška je naše ostraha kanceláře. Pokud se nestará o naši bezpečnost hlídá všechny hračky, které má k dispozici a stará se, aby byly správně a často používány. Kromě toho má na starosti mnoho dalších úkolů jako rozptylovat nás od práce a také udržovat úsměv na našich tvářích během dne.

Milujeme ji!

Jakub Škorík
Jakub ŠkoríkVedoucí oddělení
Jakub chce stále o všem vědět, do všeho mluvit a neustále je v pohybu. To samé vyžaduje od nás – být stále v pohybu, prostě typický šéf. Bez něj by ovšem náš tým nemohl existovat jelikož se zakládá na jeho dlouholetých zkušenostech v oblasti team buildingu a eventů, které neustále s námi dále rozvíjí.

Naše mise

Naše vize

Spolu s vámi tvoříme zážitky, které si budete pamatovat i na stará kolena.

Naším cílem je vytvořit zábavné zážitky formou hry, které utuží váš team a přetrvají. Necháme vás přemýšlet a diskutovat mimo klasický rámec, který znáte z každodenního pracovního života. Tím ve vás probudíme chuť diskutovat a tvořit, která je nezbytná pro oživení hodnot vaší firmy.

Naším největším snem je vytvořit pracovní prostředí, kde si lidé budou rozumět, nebudou se bát spolu komunikovat a budou se cítit jako doma. Tam se cítíme v bezpečí a můžeme být sami sebou.