REFERENCE NAŠICH KLIENTŮ

Neustále se zlepšujeme a pro tento účel je nejlepší Vaše zpětná vazba. Děkujeme za ni předem!

4.9
Na základě 11 hodnocení
SKUSENOST S AKTIVITOU - "THE BIG PICTURE":Touto cestou by som sa Vam chcela este raz velmi pekne podakovat, v mene celej nasej spolocnosti Calzedonia, za Vase sluzby (vsetko dopadlo podla nasich predstav - aktivita super a ten vysledny efekt odhalenia obrazu bol fakt perfektny!), za skvelu komunikaciu a velmi mily pristup. Vsetci sme boli naozaj spokojni a urcite na Vas budeme mysliet aj do buducna, pripadne Vas vrelo odporucat inym. Dakujeme!
Velmi vstřícné a rychlé jednání. Online "úniková" vánoční hra pro 10 lidí sedících v 5 různých zemích klapla na jedničku s hvězdičkou = tedy na 5 hvězdiček :)
Spolu s Catalyst jsme v rámci teambuildingové akce sázeli stromy. Vše bylo perfektně připraveno. Jen nás trochu zradila technika, když v dané lokalitě nebyl signál, hru spojenou se sázením to trochu ochudilo.
Pro naši online konferenci jsme hledali večerní program a s Catalyst Teambuilding jsme byli schopni ve velmi krátkém čase zorganizovat tři souběžně běžící hry, které byly naplánované pro 250 účastníků. Velmi si cením profesionálního přístupu, široké nabídky aktivit a flexibility organizátorů. Pro naše další konference a online akce zvažujeme i využití jejich 3D platformy.
Skvela spoluprace, prijemny kolektiv a profesionalni pristup!
Naše společnost každoročně pořádá bujarý vánoční večírek, ale současná korona krize nám překazila plány, proto jsme přemýšleli, jakou společnou aktivitou zakončit rok. Obrátili jsme se na společnost CATALYST CZECH REPUBLIC a udělali jsme dobře :-). Naše zaměstnance jsme potěšili online teambuildingovou vánoční hrou, kterou hráli z bezpečí svých kanceláří nebo domovů a skvěle připravenou hru si náležitě užili. Taktéž komunikace s poskytovatelem hry byla na jedničku a už nyní se těšíme na další... podobnou aktivitu od CATALYST CZECH REPUBLIC.číst dál
We were very satisfied with the services, thank you.
Great experience from the very first contact till the very end. We as Generali CEE Holding were preparing for the first time in our history a 3D conference for 350 participants from 10 CEE countries. Thanks to Catalyst we made it and it was a big success. We very appreciate the professional way of preparing the event, huge flexibility and permanent availability of the Catalyst team head by Jakub Škorík. Thank you very much and we are looking forward to the next common event!
Catalyst team responds quickly to requirements, very quickly find an adequate solution and quickly adapt to needs ( we had 10 business units with different IT constraints and they managed to aligned all ).
js_loader

KDO JSME

Jsme team mladých lidí, které baví bavit všechny kolem sebe. Někteří z nás pracovali dříve v cestovním ruchu, někteří v marketingu a někteří vytvářeli zábavné programy pro děti i dospělé. Pracujeme v České republice i v zahraničí, baví nás cestovat, smát se, jsme pro každou špatnost a každý originální, nebo nový nápad. Pracujeme tvrdě, protože se nám často stává, že zavolá klient, zda pro něj můžeme zorganizovat teambuilding do druhého dne. Dokážete si představit, jak to potom v kanceláři a skladu vypadá.

Stres a nervy jdou ovšem stranou při realizaci akce, protože milujeme rozdávat pozitivní energii a pozorovat lidi, jak si „povinnou“ firemní akci opravdu užívají. Pro více informací o každém z nás se můžete podívat do medailonků níže.

Náš tým

Jakub Škorík
Jakub ŠkoríkVedoucí oddělení
Jakub chce stále o všem vědět, do všeho mluvit a neustále je v pohybu. To samé vyžaduje od nás – být stále v pohybu, prostě typický šéf. Bez něj by ovšem náš tým nemohl existovat jelikož se zakládá na jeho dlouholetých zkušenostech v oblasti team buildingu a eventů, které neustále s námi dále rozvíjí.

Eliška
EliškaOstraha kanceláře a Manažer štěstí
Eliška je naše ostraha kanceláře. Pokud se nestará o naši bezpečnost hlídá všechny hračky, které má k dispozici a stará se, aby byly správně a často používány. Kromě toho má na starosti mnoho dalších úkolů jako rozptylovat nás od práce a také udržovat úsměv na našich tvářích během dne.

Milujeme ji!

Naše mise

Naše vize

Spolu s vámi tvoříme zážitky, které si budete pamatovat i na stará kolena.

Naším cílem je vytvořit zábavné zážitky formou hry, které utuží váš team a přetrvají. Necháme vás přemýšlet a diskutovat mimo klasický rámec, který znáte z každodenního pracovního života. Tím ve vás probudíme chuť diskutovat a tvořit, která je nezbytná pro oživení hodnot vaší firmy.

Naším největším snem je vytvořit pracovní prostředí, kde si lidé budou rozumět, nebudou se bát spolu komunikovat a budou se cítit jako doma. Tam se cítíme v bezpečí a můžeme být sami sebou.