REFERENCE NAŠICH KLIENTŮ

Neustále se zlepšujeme a pro tento účel je nejlepší Vaše zpětná vazba. Děkujeme za ni předem!

5.0
Na základě 1 hodnocení
Catalyst team responds quickly to requirements, very quickly find an adequate solution and quickly adapt to needs ( we had 10 business units with different IT constraints and they managed to aligned all ).
Ivana B.
Ivana B.

KDO JSME

Jsme team mladých lidí, které baví bavit všechny kolem sebe. Někteří z nás pracovali dříve v cestovním ruchu, někteří v marketingu a někteří vytvářeli zábavné programy pro děti i dospělé. Pracujeme v České republice i v zahraničí, baví nás cestovat, smát se, jsme pro každou špatnost a každý originální, nebo nový nápad. Pracujeme tvrdě, protože se nám často stává, že zavolá klient, zda pro něj můžeme zorganizovat teambuilding do druhého dne. Dokážete si představit, jak to potom v kanceláři a skladu vypadá.

Stres a nervy jdou ovšem stranou při realizaci akce, protože milujeme rozdávat pozitivní energii a pozorovat lidi, jak si „povinnou“ firemní akci opravdu užívají. Pro více informací o každém z nás se můžete podívat do medailonků níže.

Náš tým

Monika
MonikaEvent manager - Moderátor
Monika má bohaté zkušenosti z práce jak s dětmi, tak s dospělými. Získala je nejen během studia na Fakultě tělesné výchovy Univerzity Palackého v Olomouci a v programu Erasmus ve Finsku, ale především během osmileté praxe
v zahraničí (Bulharsko, Řecko, Španělsko), kde pracovala jako animátorka. Zde nasbírala znalosti v moderování, vedení týmu, organizování programů, cizích jazycích a v komunikaci s lidmi.

Miluje cestování a ráda ochutnává tradiční jídla exotické kuchyně. Její vášní je tanec a jakmile uslyší chytlavou hudbu, má problém zůstat v klidu. Udržuje si vždy dobrou náladu a ráda se obklopuje inspirativními a pozitivními lidmi.

Její životní motto je: „S úsměvem jde všechno líp. “

Jakub Škorík
Jakub ŠkoríkVedoucí oddělení
Jakub chce stále o všem vědět, do všeho mluvit a neustále je v pohybu. To samé vyžaduje od nás – být stále v pohybu, prostě typický šéf. Bez něj by ovšem náš tým nemohl existovat jelikož se zakládá na jeho dlouholetých zkušenostech v oblasti team buildingu a eventů, které neustále s námi dále rozvíjí.

Eliška
EliškaOstraha kanceláře a Manažer štěstí
Eliška je naše ostraha kanceláře. Pokud se nestará o naši bezpečnost hlídá všechny hračky, které má k dispozici a stará se, aby byly správně a často používány. Kromě toho má na starosti mnoho dalších úkolů jako rozptylovat nás od práce a také udržovat úsměv na našich tvářích během dne.

Milujeme ji!

Naše mise

Naše vize

Spolu s vámi tvoříme zážitky, které si budete pamatovat i na stará kolena.

Naším cílem je vytvořit zábavné zážitky formou hry, které utuží váš team a přetrvají. Necháme vás přemýšlet a diskutovat mimo klasický rámec, který znáte z každodenního pracovního života. Tím ve vás probudíme chuť diskutovat a tvořit, která je nezbytná pro oživení hodnot vaší firmy.

Naším největším snem je vytvořit pracovní prostředí, kde si lidé budou rozumět, nebudou se bát spolu komunikovat a budou se cítit jako doma. Tam se cítíme v bezpečí a můžeme být sami sebou.