For privacy reasons Google Maps needs your permission to be loaded. For more details, please see our Ochrana osobních údajů Catalyst Teambuilding Česká republika.
Přijímám

Chcete dostávat naše newslettery o Teambuildingu?

Jelikož máme v nabídce mnoho aktivit a každá z nich se dá upravit na míru podle vašich představ, může být někdy těžké si pouze „vybrat“ ze seznamu. Není vám 100% jasné, jak aktivita funguje? Nejste si jistí, jak bychom vám mohli pomoci s organizací? Napište nám, nebo zavolejte a my se za vámi rádi zastavíme přímo u vás v práci a vše vysvětlíme osobně.

Moc dobře víme, jak je těžké si během pracovního dne najít ještě čas na sebe, rodinu, sport a koníčky. Představa, že byste měli ještě někam jezdit a řešit organizaci teambuildingu je v tu chvíli nereálná. Rádi vám tedy šetříme čas, protože si velmi dobře uvědomujeme, že čas je to nejcennější co v životě máme. Pokud byste měli cestu kolem, rádi vám ukážeme prostory, ve kterých pracujeme. Můžeme si dát kávu, či čaj a probrat vaše nápady a přání. Najdete nás na Spojovací 24 na Žižkově. S parkováním si nedělejte starosti, zóny tu zatím ještě nemáme.

Takže na viděnou třeba již zítra!

Naše fakturační údaje

Maxin PRAGUE s.r.o.
Spojovací 24, CZ-190 00, Praha 9

IČ: 257 848 46
DIČ: CZ257 848 46