Z důvodů ochrany soukromí Google Maps je potřeba načíst vaše oprávnění. Pro více informací prosím navštivte naše Ochrana osobních údajů Catalyst Teambuilding Česká republika.
Přijímám

Chtěli byste se nás zeptat?
Odeslat dotaz je jednoduché.


  Chcete dostávat naše newslettery o Teambuildingu?

  Jelikož máme v nabídce mnoho aktivit a každá z nich se dá upravit na míru podle vašich představ, může být někdy těžké si pouze „vybrat“ ze seznamu. Není vám 100% jasné, jak aktivita funguje? Nejste si jistí, jak bychom vám mohli pomoci s organizací? Napište nám, nebo zavolejte a my se za vámi rádi zastavíme přímo u vás v práci a vše vysvětlíme osobně.

  Moc dobře víme, jak je těžké si během pracovního dne najít ještě čas na sebe, rodinu, sport a koníčky. Představa, že byste měli ještě někam jezdit a řešit organizaci teambuildingu je v tu chvíli nereálná. Rádi vám tedy šetříme čas, protože si velmi dobře uvědomujeme, že čas je to nejcennější co v životě máme. Pokud byste měli cestu kolem, rádi vám ukážeme prostory, ve kterých pracujeme. Můžeme si dát kávu, či čaj a probrat vaše nápady a přání. Najdete nás na Spojovací 24 na Žižkově. S parkováním si nedělejte starosti, zóny tu zatím ještě nemáme.

  Takže na viděnou třeba již zítra!

  Naše fakturační údaje

  Maxin PRAGUE s.r.o.
  Spojovací 24, CZ-190 00, Praha 9

  IČ: 257 848 46
  DIČ: CZ257 848 46