Rostoucí trend: CSR Teambuildingy přinášejí radost i prospěch!

sázení stromů CSR 800px

Corporate Social Responsibility (CSR) teambuildingy se stávají stále populárnějšími. Roste počet firem, které si uvědomují vliv své činnosti na okolí a snaží se o efektivní využití zdrojů a pozitivní dopady. Z toho vyplývá rostoucí zájem o teambuildingy s přesahem.

Firmy, které se již dlouhodobě starají o blaho svých zaměstnanců a poskytují jim benefity nad rámec smluvní odměny v podobě společných teambuildingů, jsou stále otevřenější k novým formám zábavy s užitečným výsledkem. Budování hodnotného výstupu, který přináší radost a pomáhá ostatním, je nejlepší motivací.

V našem předchozím článku jsme představili aktivitu „Building a Dream“, při níž jsme vytvořili kola pro děti z dětských domovů. Další oblíbené aktivity s přesahem zahrnují stavbu psích bud do útulků nebo ptačích budek. Romantickou variantou je sázení stromů nebo „treasure hunt“, při níž se body mění na peníze pro charitativní účely. Rádi vytváříme i individuální hry odpovídající tématu Vaší firmy.

Pokud vás stereotypní teambuidlingy unavují, rádi vám pomůžeme vytvořit zábavnou aktivitu, která přinese radost a prospěch. Dejte nám vědět, rádi se s vámi poradíme a pomůžeme šířit radost a dobro.

MB

Catalyst CZE