Project Description

ESCAPE THE BLIZZARD – ONLINE

Soupeřivý online teambuilding

Escape the Blizzard participant of the online teambuilding game Escape the Blizzard Online Teambuilding Participants Participants in skiing goggles during Escape the Blizzard Online Teambuilding Escape the Blizzard Online Teambuilding Participant during the game Escape the Blizzard Online Teambuilding Screenshot Escape the Blizzard Online Teambuilding Moment in Game Escape the Blizzard Online Teambuilding Participant playing the game
Escape the blizzard Online Teambuilding Logo
Cas trvani aktivity ikona

60 – 90 minut

Vnitrni aktivita ikona

Kdekoliv

Procvicovane schopnosti aktivity ikona

Soupeřivý, Online

Sipka dolu ikona

Minimum: 8 osob

Sipka nahoru ikona

Maximum: Neomezeno

Vydejte se se svým týmem na dlouhou cestu za rámec běžných dní, abyste využili praktické dovednosti pro přežití v divočině, pořídili tématické fotografie a zapojili se do aktivních výzev. Musíte se totiž dostat ze zasněžené hory. Tým, který hraje společně, společně i přežije.

Děj hry Escape the Blizzard začíná na firemním výletě v teplém útulném horském srubu. Výlet je náhle přerušen výstrahou před příchozí bouří. Během několika hodin budou zasněženi a bez proudu!

Aby týmy přežily, musí vyrazit ven. Během cesty čelí řadě výzev v zimní divočině, včetně vázání uzlů, identifikace zvířecích stop, první pomoci, povědomí o horách a mnoho dalšího. Výzvy je vedou ke konečné výzvě signalizovat jejich záchrannému letadlu, aby přistálo a dopravilo je do bezpečí.