Project Description

IBUILD HYBRID TEAMS

Soupeřivý a spolupracující teambuilding

Slide ibuild hybrid teams game snapshot players helping their team by gestures in a creative teambuilding called ibuild players debate about a challenge in the ibuild creative teambuilding game ibuild hybrid teams players cooperating ibuild hybrid teams is a creative covid-safe teambuilding game
ibuild hybrid teams teambuilding logo
Cas trvani aktivity ikona

2 – 3 hodiny

Vnitrni aktivita ikona

Uvnitř i venku

Procvicovane schopnosti aktivity ikona

Soupeřivý a spolupracující teambuilding

Sipka dolu ikona

Minimum: 4 osob

Sipka nahoru ikona

Maximum: neomezeno

Účastníkům se vysvětlí, že jejich cílem je vytvořit repliku modelu, bez toho, aniž by se na ni dívali. Týmy si přidělí specifické role v komunikačním řetězci. Vzdálení hráči, kteří se spojí se svým týmem prostřednictvím videokonference, převezmou roli architekta. Týmy začínají vytvářet původní model podle informací od architekta. V poločase si členové týmu vymění role a pokračují. Jakmile vyprší čas, tak se týmy sejdou, aby si prohlédly své výtvory a zúčastnily se vedené diskuze. 
ibuild je sjednocující zkušeností se silnými výsledky zaměřená na důležitost jazyka, zpětnou vazbu a vytváření strategie projektu krok za krokem. Přísná pravidla jsou speciálně navržena tak, aby zdůrazňovala hlavní zásady přesného předávání informací. Ibuild je skvělý způsob, jak zlepšit interní komunikační dovednosti mezi různými týmy nebo odděleními společnosti, jakož i komunikaci se zákazníky.