IN THE PICTURE

Zábava na večírky a teambuildingová hra

In The Picture logo male
Cas trvani aktivity ikona

30 minut – 1 hodina

Vnitrni aktivita ikona

Uvnitř

Procvicovane schopnosti aktivity ikona

Spolupracující

Sipka dolu ikona

Minimum: 12 osob

Sipka nahoru ikona

Maximum: neomezeno

Často se říká, že největší hodnotou každé organizace jsou její lidé; právě unikátní způsob jejich práce dělá firmu tím, čím je, a určuje to, jak ji vnímá okolní svět.
Vaši lidé reprezentují vaši značku vším, co dělají – stejně jako vaše logo. Program In the Picture staví právě na této myšlence a uvádí ji do praxe způsobem, který jasně ukazuje význam každého člena týmu pro firmu jako celek. Při příjezdu na konferenci budou všichni delegáti vyfotografováni na různém barevném pozadí. Během konference zpracujeme všechny snímky na počítači tak, abychom vytvořili ohromující závěrečné číslo, v němž budou delegáti hrát hlavní roli. Za zvuku dramatické hudby se jim na velkém plátně začnou zobrazovat jejich vlastní portréty. Nejprve promítneme rychlou posloupnost jednotlivých tváří, pak montáž čtyř lidí, potom šestnácti, pak čtyřiašedesáti…
In the Picture je úžasné tříminutové vyvrcholení konference, které oslavuje to, v čem je vaše společnost výjimečná a čím vaši lidé přispívají k jejím úspěchům.