Olympijský rok 2024: Unikátní zážitky s Catalyst Czech Republic!

3 lidé si užívají zábavy během letní aktivity, 800px

Milí přátelé a vážení sportovní nadšenci, Rok 2024 se nám naskýtá jako fascinující období plné vzrušujících sportovních událostí a my v Catalyst Czech Republic chceme, abyste si tento rok užili naplno.

Pro vás, kteří máte rádi sport, jsme připravili nezapomenutelný zážitek spojený s vaším oblíbeným tématem. S blížícím se koncem Světového poháru v biatlonu v novém městě na Moravě, přípravami na mistrovství v ledním hokeji v Praze a Ostravě, nebo s napětím očekávaným fotbalovým Euro v Německu, nám na mysli neunikne ani největší sportovní svátek – Letní Olympiáda v Paříži.

V Catalyst Czech Republic jsme si připravili více než 95 aktivit, z nichž více než 30 lze perfektně přizpůsobit právě sportovním událostem. Ať už jste fanoušci biatlonu, ledního hokeje, fotbalu nebo milovníci olympijských her, naše aktivity jsou stvořeny pro vás.

Máme soutěživé i kooperativní hry, které nejen posílí váš tým, ale také vám přinesou radost a vzrušení spojené se sportem. Aktivity jsou plně flexibilní a mohou být přizpůsobeny podle vašich potřeb.

Termíny se rychle plní, proto vás vyzýváme, abyste nás co nejdříve kontaktovali. Stačí nám zavolat nebo napsat e-mail a my pro vás s radostí sestavíme teambuilding přesně na míru podle sportovních událostí, které pro vás mají zvláštní význam.

Připravte se na nezapomenutelný rok plný sportovních zážitků a týmových aktivit, které spojí vaši vášeň se sportem s posílením vztahů v týmu! Sportovním duchem spolu posuneme hranice!

S pozdravem,

Michal B. Catalyst Czech Republic