Hybridní teambuilding

Hybridní teambuilding tři ženy hrající s čtvrtou osobou online

Ahoj všichni,

chtěl bych se s vámi podělit o nedávnou skvělou zkušenost s teambuildingem, kterou jsme zažili v Catalyst Czech Republic!

Někdy je situace složitá – nevíte, zda se všichni zaměstnanci mohou dostavit, a pak přichází otázka, zda je vůbec zvát. No a právě taková dilemata řešíme v našem příběhu.

Z 40 pozvaných klientů se 2 nemohli dostavit, protože byli na druhém konci světa ve vzdáleném San Franciscu. Ale to nás neodradilo! Klient si vybral naši oblíbenou aktivitu ANIMATE, o které jsme psali v předchozích článcích. A tady začíná naše kouzlo – máme spoustu teambuildingových aktivit, jako je právě ANIMATE, kde si účastníci mohou plnit své role i virtuálně.

Catalyst Czech Republic nashromáždil spoustu zkušeností během covidu s online akcemi, a teď umíme perfektně spojit virtuální a fyzický svět. A co je nejlepší? Naše týmy se propojují s klienty nejen osobně, ale i online, a společně tvoří nezapomenutelné zážitky. Často mě překvapuje, jak přirozeně lidé zvou své virtuální kolegy do party, místo aby jen plnili úkoly sami. To jsou chvíle, které na naší práci miluji!

Takže pokud řešíte teambuilding a nejste si jisti, zda všichni budou na místě, neváhejte nám dát vědět. Ukážeme vám, jak elegantně vyřešit všechny výzvy a propojit váš tým, ať už je kdekoliv.

S úsměvem,

Michal Boháček