THE HUMAN RACE

Spolupracující online teambuildingová hra

The Human Race Teambuilding Logo
Cas trvani aktivity ikona

45 – 120 minut

Vnitrni aktivita ikona

Uvnitř

Procvicovane schopnosti aktivity ikona

Spolupracující

Sipka dolu ikona

Minimum: 4 osoby

Sipka nahoru ikona

Maximum: Neomezeno

Ve hře The Human Race založené na mobilní aplikaci týmy zkoumají záhady lidského těla. Jeden hráč je „vědec“ a ostatní členové týmu jsou „výzkumníci“. Týmy prochází několika úrovní sdílení a objevování lidského těla s cílem získat v omezeném časovém limitu pro svůj tým maximální počet bodů. Během hry musí určit, které otázky mohou úspěšně dokončit, vyměňují si informace s jinými týmy a můžou získat bonusové body. Dvojnásobek bonusů připadne týmu, který rozluští klíčovou lékařskou frázi. Tato se kousek po kousku odhaluje na začátku každé úrovně…

The Human Race je zábavný a gamifikovaný způsob řešení úkolů s využitím efektivní týmové práce, akceptace změn a agilní strategie.
Rozdělené úkoly vyžadují jasnou, stručnou a důslednou komunikaci při kladení otázek a odpovědích. Týmy musí určit, kterých výzev se mají zúčastnit, rozhodnout se, kdy přejít na další úroveň, jak moc cílit na bonusové body a kdy obchodovat s jinými týmy, aby tak získali důležité informace. To vše posiluje ducha týmové spolupráce,  dodává energii a posiluje koncentraci.