Skupina lidi na parkovisti pred hrou Tree Mend Us obrazek pro fotoclanek blogu Vsichni pracuji na vykopani diry kam se zasadi ovocny strom v programu Tree Mend Us Muz sazi strom v aktivite Tree Mend Us obrazek pro fotoclanek blogu Dva muzi sazi strom v aktivite Tree Mend Us obrazek pro fotoclanek blogu Team se radi jak postupovat v aktivite Tree Mend Us obrazek pro fotoclanek blogu Zena zaleva zasazeny strom v aktivite Tree Mend Us obrazek pro fotoclanek blogu

Opět se blíží jaro a příroda rozkvétá. Chystáte firemní akci a nevíte co podniknout?
Podívejte se na naši aktivitu Tree-Mend-Us. Jde o teambuildingový program, kde strávíte zábavné odpoledne v přírodě a utužíte vztahy ve firmě. Jako odměnu za splněné úkoly dostanete strom, který vlastníma rukama zasadíte. Nezbytností je také potřebné nářadí, které dostanete, pomůžete-li vyčistit kousek lesa, zamést před nemocnicí nebo postavit hotel pro mravence.
Dnes už je tomu téměř rok, co jsme vysadili ovocné stromky u Kunratického potoka, kousek od IKEMu. Stromy vzkvétají a až začnou plodit ovoce, potěší muflony z Krčského lesa i děti z nedalekého hřiště.

Více o našich dalších CSR programech pro podporu sociálního cítění klikněte ZDE. (odkaz na CSR sekci)