Project Description

CRESCENDO

Kreativní a spolupracující teambuildingová hra

Zkusena instruktorka hry na housle vysvetluje budoucim muzikantum princip hry Crescendo Zkusena instruktorka hry na housle vysvetluje budoucim muzikantum princip hry Crescendo Ukazka spravneho drzeni housli v podani instruktorky aktivity Crescendo Team nacvicujici hru na housle pred finalnim vystoupenim Crescendo Pohled ze shora na celý orchestr hry Crescendo slozeny z housli a viol Pan ktery se uci hrat na housle pri aktivite Crescendo Nas zkuseny instruktor se naplno venuje lidem kteri si nevedi rady ve hre Crescendo Lide si uzivaji hru na prolomeni ledu predtim nez zacne aktivita Crescendo
crescendo logo
Cas trvani aktivity ikona

30 minut – 2 hodiny

Vnitrni aktivita ikona

Uvnitř

Procvicovane schopnosti aktivity ikona

Kreativní, spolupracující

Sipka dolu ikona

Minimum: 8 osob

Sipka nahoru ikona

Maximum: neomezeno

Crescendo je nová úprava našeho populárního teambuildingového programu Orchestrate. Aktivita je ideální pro nabitý konferenční program a omezený rozpočet se stejnou energií jako program, ze kterého vychází. Řada organizací se nechá ubít každodenním stresem; problémy pak nabývají na vážnosti kvůli špatné komunikaci a radost z práce postupně mizí.
Když pak tým absolvuje zábavnou a kreativní teambuildingovou akci jako Crescendo, může udělat velký krok k tomu, aby tyto problémy s pracovním nasazením a komunikací napravil pomocí energie společného zážitku, který přetrvá.
Obraťte se na nás ještě dnes a dejte svému týmu příležitost zažít tento zcela unikátní teambuildingový program.