Project Description

GO TEAM

Kreativní a soupeřivá teambuildingová hra

Ucastnici hry Go Team plni ukol na cas ktery si vybrali pri prohlidce mesta Ucastnici hry Go Team plni ukol na cas ktery si vybrali pri prohlidce mesta Team zjistuje informace o historicka pamatce v interaktivni hre Go Team Team se diky aplikaci Go Team rozhoduje ktera mista ve meste navstivi Skupina plni ukol ve hre Go Team kde musi byt na fotce vsichni ve vzduchu Lide z teamu pracuji s perspektivou a photo proprietami ve hre Go Team Aplikace Go Team navedla lidi na interaktivni checkpoint kde se nauci tancit klasicky tanec
Go team logo male
Cas trvani aktivity ikona

1 – 4 hodiny

Venkovni aktivita ikona

Venkovní

Procvicovane schopnosti aktivity ikona

Kreativní, soupeřivé

Sipka dolu ikona

Minimum: 10 osob

Sipka nahoru ikona

Maximum: neomezeno

Tuto kreativní platformu lze využít jako test různých schopností a v nejrůznějším terénu. Účastníci hry Go Team mohou vyrazit do rušného města, po horských stezkách, po lesních pěšinkách nebo dokonce na vodu. Aplikace Go Team na našich tabletech zvládne libovolný počet týmů, pro které budou připraveny nejrůznější úkoly, které si týmy samy vybírají a které mohou být upraveny na míru akce a cíle, který má splnit.
Go Team vytrhne zaměstnance z jejich rutinní práce a donutí je přemýšlet kreativně. Dostanou se do kontaktu s lidmi z firmy, se kterými by se normálně do kontaktu nedostali. To může zbořit bariéry mezi nimi a započít novou éru spolupráce, důvěry a svěžích nápadů. Výzvy z této hry zajistí vývoj dovedností potřebných k řešení konfliktních situací.
Účastníci zjistí, že i neúspěch může vést ve finále k úspěchu tím, že se poučí z chyb, které udělali. Nové výzvy, racionální a strategické myšlení mohou být klíčem k dalšímu rozvoji.