Project Description

Co můžete udělat společně pro komunitu?

Skupina lidi na parkovisti pred hrou Tree Mend Us obrazek pro fotoclanek blogu Vsichni pracuji na vykopani diry kam se zasadi ovocny strom v programu Tree Mend Us Muz sazi strom v aktivite Tree Mend Us obrazek pro fotoclanek blogu Dva muzi sazi strom v aktivite Tree Mend Us obrazek pro fotoclanek blogu Team se radi jak postupovat v aktivite Tree Mend Us obrazek pro fotoclanek blogu Zena zaleva zasazeny strom v aktivite Tree Mend Us obrazek pro fotoclanek blogu

Opět se blíží jaro a příroda rozkvétá. Chystáte firemní akci a nevíte co podniknout?
Podívejte se na naši aktivitu Tree-Mend-Us. Jde o teambuildingový program, kde strávíte zábavné odpoledne v přírodě a utužíte vztahy ve firmě. Jako odměnu za splněné úkoly dostanete strom, který vlastníma rukama zasadíte. Nezbytností je také potřebné nářadí, které dostanete, pomůžete-li vyčistit kousek lesa, zamést před nemocnicí nebo postavit hotel pro mravence.
Dnes už je tomu téměř rok, co jsme vysadili ovocné stromky u Kunratického potoka, kousek od IKEMu. Stromy vzkvétají a až začnou plodit ovoce, potěší muflony z Krčského lesa i děti z nedalekého hřiště.

Pro více informací o našich dalších CSR programech pro podporu sociálního cítění klikněte SEM (“Pošli to dál”) nebo SEM (“B1G1”)