JAK VYBRAT TU PRAVOU ZÁBAVU NA VÁNOČNÍ VEČÍREK

Listopad se nám pomalinku přesouvá do druhé poloviny a to znamená jedno – kotrmelec vánočních příprav. Začínají se objevovat první vánoční dekorace, sem tam i nějaký vánoční stromek po obchodních centrech a samozřejmě naše oblíbená česká reklama na kofolu. Kdo z nás alespoň jednou v přes Vánoce neslyšel větu: „A bude mít taky takový žahnutý zuby nahorů?“

Pro firmy a korporáty nastává doba plánování vánočních večírků. Je to období, kdy se firmy chtějí svým zaměstnancům odvděčit a odměnit je za jejich loajalitu a skvěle odvedenou práci. Ať už se jedná o vánoční bonusy, ceny ve formě wellness víkendu nebo jednoduché děkuji, že jste pořád s námi, vše se většinou odehrává na jednom místě – vánoční párty.

Někteří dají na klasické vánoční večírky ve stylu „Vzhůru do budoucnosti“ či klasickou kostýmovou párty ve stylu „80. let.“ Jiní preferují společnou večeři nebo raut, DJ a možná i nějakou večerní zábavu.

Jak tedy naplánovat zábavu na večírek, na kterou budou všichni vzpomínat ještě po novém roce?

Oživit vánoční večírek se dá mnoha způsoby, věděli jste však, že fotka mnohdy řekne více než tisíc slov? Jednou z populárních aktivit je vánoční foto koutek. Naším tipem je foto koutek vytvořit ve stylu naší aktivity In the Picture kdy z fotek nakonec vytvoříme video smyčku, která zachytí Vaše zaměstnance s nejrůznějšími rekvizitami a nakonec vytvoří Vaše firemní logo. Pro vás to bude nejenom hezká památka, ale postará se o zábavu po celý večer.

Pokud víte, že vaši zaměstnanci jsou otrlejší a nebojí se extrovertnější zábavy, pak navrhujeme Lip sync battle. Že nevíte, o co se jedná? Je to vlastně taková nezávadná forma karaoke, kdy nehrozí, že by vám nebo vašim kolegům měly prasknout ušní bubínky. Jde o to, udělat co největší show na písničku, aniž byste museli vydat hlásku. V ruce sice držíte mikrofon, ale zpěv pouze předstíráte na playback. Ostatní hlasují o nejlepším zpracování nejslavnějších hudebních pecek, jako například „We will rock you“ od kapely Queen nebo jakékoliv jiné písničky. Výběr je čistě na Vás.

A jestli si stále nejste jistí, co si na vánoční večírek vybrat, zkuste se nám ozvat. Rádi Vám myslíme zábavu na míru.