Catalyst opět pomáhá aneb: dali jsme dětem jejich první kola

Předání kol pro organizavi Kola dětem 800

Minulý týden jsme měli opět skvělou příležitost utužit kolektiv při zábavném teambuildingu ve východních Čechách.

Možná by se na první pohled mohlo zdát, že to byla jen další akce v rámci našeho podnikání. Ale proč byste na ni měli zapomenout? A proč byla tak výjimečná? Protože vždy, když společně s našimi klienty tvoříme produkt, který pomáhá někomu jinému a slouží k dobré věci, to člověka povznese a motivuje do dalších dnů a týdnů. Společně s naším klientem, firmou Vera, spol. S.r.o., jsme měli smělý plán.

Vymysleli jsme zábavnou metodou, jak postavit a seřídit deset dětských kol prostřednictvím zajímavých a netradičních soutěží.

Klienti si postupně odemykali části kol prostřednictvím bodovaných her. Tuto aktivitu máme již delší dobu součástí našeho portfolia s drobnými úpravami. V minulosti jsme například stavěli funkční psí boudy či ptačí budky.

Samozřejmě jsme chtěli, aby tato kola skončila v rukou dětí, které je opravdu potřebují.

Proto jsme do projektu zapojili Chlumeckou sociální správu a organizaci Daruj kola dětem.

S jejich pomocí jsme ihned po aktivitě navštívili místa, kde bydlí děti v dočasné pěči či jiné sociální znevýhodnění. Vzhledem k ochraně osobních údajů dětí se klienti dozvěděli pouze věk a křestní jméno dítěte. Přesto se do výroby s nadšením pustili a každé kolo opatřili věnováním.

Tímto způsobem bych chtěl nejen připomenout našim klientům, že děti byly z nových kol nadšené. Pro mnohé z nich to bylo poprvé, co se mohly projet na vlastním kole. Celý tým Catalyst Czech Republic byl nadšen z této události, protože radost dětí málokdy něco překoná.

Těšíme se na další aktivity, které budou mít smysl a přinesou radost a pomoc potřebným. Pokud hledáte teambuilding, který zároveň pomáhá těm, kdo to potřebují, rádi vám pomůžeme s jeho organizací.

S pozdravem,

MB

Catalyst CZE