Last minute Vánoční večírek

Beat the Box Rescue Santa - ženy 800

Jsem rád, že Vás mohu prostřednictvím tohoto newsletteru informovat o aktuálních trendech a nabídkách naší teambuildingové agentury Catalyst Czech Republic. V poslední době jsme zaznamenali zvýšený zájem o last minute vánoční teambuildingové akce, což je trend, který nás inspiroval k přemýšlení o variabilitě a unikátnosti firemních vánočních setkání.

Jak víte, v České republice se tradice firemních setkání na konci roku teprve rozvíjí, avšak s potěšením sledujeme, že stále více českých firem klade důraz na kvalitu a originalitu těchto akcí. V Catalystu jsme na to dobře připraveni a nabízíme širokou škálu aktivit, které vyhovují různým požadavkům a preferencím.

Mezi největší hity letošní sezóny patří již zmiňovaný Animate, zábavné pub-kvízy, vánoční úniková hra Beat the Box – Rescue Santa a dynamická hra Quickfire Christmas. Tyto aktivity jsou ideální pro podporu týmového ducha a spontánní interakce mezi zaměstnanci.

V Catalystu si uvědomujeme, že některé firmy mohou mít potřebu organizovat akce na poslední chvíli. I pro takové případy máme připravené řešení. Skladem máme několik aktivit, které jsou ihned k dispozici pro rychlou realizaci.

Pokud se i Vy ocitnete v situaci, kdy potřebujete na poslední chvíli zajistit atraktivní program pro Vaše zaměstnance či obchodní partnery, neváhejte nás kontaktovat. Jsme zde, abychom Vám pomohli a poskytli nezapomenutelný zážitek pro Váš tým.

S přáním krásného dne,

MB

Catalyst Czech Republic