Spolupráce!

catalyst global 800px

Toto slovo není pouze hlavní záměr našich teambuildingových aktivit. Pro nás v Catalystu má i mezinárodní význam.

Jako každý rok, vyjma covidové doby, se zástupci Catalystu ČR a ostatních mezinárodních agentur z celého světa sjeli na jedno místo, aby se vzájemně obohatili o své zkušenosti a postřehy z vývoje, příprav a realizací teambuildingových aktivit různého typu. Letos to byla prosluněná Barcelona, kde se ve třech dnech zkoušelo, vymýšlelo a sdílelo.

Navenek program této konference zástupců obchodních oddělení a projektových manažerů z různých zemí znělo doslova jako nějaká pohádka, protože jsme si tři celé dny v podstatě pořád jenom hráli.

Sem tam jsme si dali tapas a kávu, a pak jsme si hráli dál.
Samozřejmě záměr a důvody hraní měly daleko vyšší poslání než jen stmelování mezinárodního týmu podobně zaměřených kolegů, protože na konci tohoto snažení, vymýšlení, testování a hodnocení jde třeba právě o ten Váš tým.

Jde nám o to nabídnout Vám jen ty nejlepší a „světově“ prověřené aktivity! Když k tomu přidáme ještě individuální přístup k zákazníkovi, získáme ideální a naprosto jedinečný koktejl. Setkáním, jako bylo to poslední v Barceloně, přikládáme velikou váhu. Pomáhají nám neusnout na vavřínech, a neustále inovovat a zlepšovat to nejlepší, co pro vás umíme připravit a zrealizovat.