Project Description

THE BIG PICTURE

Kreativní a spolupracující teambuildingová hra

Teamy mezi sebou zjistuji informace o tom jak mamichat spravne barvy ve hre The Big Picture Teamy mezi sebou zjistuji informace o tom jak mamichat spravne barvy ve hre The Big Picture Slavnostni odhaleni obrazu ktery kreslilo 100 lidi v The Big Picture Kazdy ma stetec a maluje cast obrazu z ktereho se slozi The Big Picture Hraci namichali spravne odstiny a maluji prvni casti obri skladanky The Big Picture Design obrazu prizpusobeny na miru tomu co chcete sdelit v The Big Picture Cela firma se foti s obrazem ktery spolecne vytvorila v The Big Picture programu
The Big Picture logo malé
Cas trvani aktivity ikona

1 – 3 hodiny

Venkovni nebo vnitrni aktivita ikona

Vnitřní a venkovní

Procvicovane schopnosti aktivity ikona

Kreativní, spolupracující

Sipka dolu ikona

Minimum: 8 osob

Sipka nahoru ikona

Maximum: neomezeno

Všichni víme, že čas od času je potřeba poodstoupit a podívat se na věci z nadhledu. Pro organizaci plnou lidí, kteří mají vzájemně spolupracovat a komunikovat, to pak platí dvojnásob. Program The Big Picture ukazuje význam týmové práce, kooperace a komunikace prostřednictvím procesu tvorby mistrovského obrazu skutečně úctyhodných rozměrů.
Při přípravě programu vytvoří naši grafici ve spolupráci s vámi obraz, který bude vyjadřovat vaše cíle, hodnoty, poslání a vizi. Vaši lidé pak toto unikátní dílo vytvoří v obrovském měřítku; vznikne tak doslova vize budoucnosti. Program The Big Picture má díky svému ambicióznímu měřítku a velkolepému vyvrcholení potenciál být zlatým hřebem programu pro jakoukoli společnost, která má společnou vizi a chce do ní zapojit i svoje lidi.
Obraz, který vaši lidé vytvoří, pak dobře poslouží ke shrnutí celé aktivity a jako upomínka na to, co si z ní lidé mají odnést – a můžete si jej instalovat přímo na pracovišti.