THE BOX EMPIRE

Kreativní a soupeřivá teambuildingová hra

The Box Empire logo male
Cas trvani aktivity ikona

2 -3 hodiny

Venkovni aktivita ikona

Venkovní

Procvicovane schopnosti aktivity ikona

Kreativní, soupeřivé, spolupracující

Sipka dolu ikona

Minimum: 30 osob

Sipka nahoru ikona

Maximum: neomezeno

Ponořte se do kartonového světa, kde budete se svým týmem stavět a vymýšlet strategie, aby se ukázalo, kdo je pravým vládcem Impéria. Týmy se rozdělí do skupin zaměřených na tři samostatné úkoly: stavbu pevnosti, sestrojení těžkých zbraní pro útok a organizaci lehkých zbraní pro obranu. Skupiny musí neustále spolupracovat, aby obranná a útočná strategie byla stále v souladu.
Na závěr dne se odehraje nelítostná kartonová válka, ve které týmy vybojují taktickou bitvu, jejímž vítěz se stane vládcem impéria.
Týmy, které dobře zvládnou práci v menších skupinkách a zároveň dokážou v maximální míře spolupracovat na strategii, budou mít rozhodnou převahu. Úspěch a dodržení pravidel při plnění úkolu závisí na dokonalé týmové spolupráci. Kromě toho je ve všech třech sekcích zapotřebí ohromné kreativity, aby se všichni mohli skutečně seberealizovat. V kartonové válce se týmy naučí sledovat svůj týl při obraně a chránit svoje kolegy a zároveň postupovat podle plánované i improvizované strategie útoku.