Firmy sejmou dvě mouchy jednou ranou! 

Animate Christmas - kooperativní aktivita - ilustrativní foto

Už je to tady zase! Z vánočně nazdobených obchodů, či právě z Vaší emailové pošty na nás všechny pomalu ale jistě útočí vánoční poselství a speciální akce.  

My samozřejmě nejsme výjimkou! Proto nás velice těší, že jste link rozklikli a dočetli až sem. 

Předvánoční termíny se rychle plní rezervacemi našich stálých klientů, i přesto bychom Vás rádi inspirovali hity letošního roku. 

Jednou z nejlepších kooperačních her, které nabízíme, je aktivita nazvaná ANIMATE. 

ANIMATE je nejpopulárnější právě před koncem roku. Jejím cílem je vytvořit za pomoci našeho softwaru variabilní krátký film, vyrobený ze série snímků pospojovaných za sebou. Dobrým příkladem takové tvorby je třeba známá seriálová dvojice Pat a Mat, která je vytvořena stejnou technologií.  

Výsledkem je zábavný teambuilding a tvorba PF v jednom! Jak název tohoto článku napovídá, můžete spojit příjemné s užitečným. Ručíme Vám, že se výborně pobavíte. Navíc budou pomocí této aktivity týmy spolu opravdu úzce spolupracovat, protože případná nekomunikace a nesoulad by ve filmu nemilosrdně vyplavaly. Jako neocenitelná přidaná hodnota může vzniknout originální vánoční pozdrav či PF 2024, do kterých můžete promítnout vskutku cokoliv, co Vás napadne!  

Animate se výborně hodí na začátek Vašeho vánočního večírku. Jeden tým řekněme o osmi lidech může do dvou hodin vytvořit až 20sekundové „mistrovské dílo“. Samozřejmě videa mohou být propracovanější a kratší, to už ale záleží zcela na Vás. 

V listopadu a v prosinci máme k dispozici poslední volné termíny, takže pokud Vás tento náš typ alespoň trochu zaujal, neváhejte a napište nám. Třeba právě odtud z webu…