JE SKVĚLÉ BÝT ZASE VENKU!

Co si budeme povídat, „normálních“ akcí při kterých se setkávají lidé je tento rok jako šafránu, a proto se těšíme z každé takové. Nyní se rádi potěšíme i s Vámi, protože na ní lze hezky ukázat jaké akce se nyní v České republice dají bezpečně dělat s respektem knejnovějším pravidlům.  

Jako ukázka slouží odpolední team building (program Flat out Afloat) pro skupinu kolegů ze stejné společnosti, kteří jsou v denním kontaktu. Přesně pro takovéto skupiny jsou nyní výhodné podmínky pro realizovaní podobných akcí, jelikož jsou účastníci v kontaktu i bez takovéto společenské akce, týmy pracují odděleně a s většími rozestupy mezi sebou takže je limitován kontakt s ostatními a potenciální přenos viru, v neposlední řadě jsou k dispozici jak aktivity tak prostory i catering za velice přijatelné ceny. Nezapomínejte, že na všechny členy společnosti je nyní vyvíjen enormní tlak z mnoha stran a team buildingy ve všech formách jsou velice vítaným prostředkem k stmelení týmu v těchto náročných podmínkách. Pokud byste se rizik obávali natolik, že byste raději akci zrušili nebo posunuli o celý rok přemýšlejte nad online nebo hybridními možnostmi. Nemohou podobné akce nahradit na 100%, ale jsou skvělou alternativou pro toto náročné období.

Proto se nebojte a ozvěte se, víme jak na to! 

Grafika budování týmů online

Navzdory zmíněnému se my v Catalystu díváme na na další vývoj optimisticky i díky tomu, jak úspěšně a překotně celá společnost čelící viru překotně vyvíjí, vymýšlí, inovuje a zkoumá i ty nejmenší příležitostiJistě snámi ale budete souhlasit, že absence sociálních interakcí může vést k mnoha problémům uvnitř firem. 

Naštěstí i v online době máme alternativy, jak pocitům osamělosti, vyhoření nebo úpadku morálky předejít. Domluvte se s kolegy na pravidelné kávě u počítače, kde budete řešit nepracovní záležitosti a jednou týdně si promluvte o čemkoliv. Pro práci na home office si vybudujte čisté pracovní místo a nerotujte po celém bytě, kdy jednou budete na emaily odpovídat z gauče a podruhé se připojíte na konferenci ze sprchy. Stejně tak je výhodné vypracovat si seznam důležitých úkolů, které si po splnění budete odškrtávat. Věříme, že se Vám zlepší organizace vlastní práce a pomůže v pocitu z práce ale i Vaší výkonnosti. 

Další takovou alternativou jsou i naše online teambuildingy, které neustále vyvíjíme a díky mnoha úspěšným akcím i sledujeme jejich přínos. Jednou s klienty pracujeme na progresivnější digitalizaci v týmu, podruhé jim pomáháme ozvláštnit pravidelné konferenční hovory odlehčením a zábavou nebo podpoříme inovativní myšlení i takto na dálku.  

Nástroje a cíle se mění, my ovšem stále pomáháme týmům i během online doby.

Víte že: 

Jsme již doručili 18 online team buildingů našim klientům celkem pro téměř 600 zaměstnanců? Z toho největší akce se zúčastnily týmy ze 7 různých zemí a dohromady vytvořili skupinu 180 osob. Nejpopulárnější aktivitou mezi našimi klienty je bezpochyby Go Remote, která nabízí největší variabilitu v nastavení a obsahu přímo na míru potřebám klientů. 

Už se nemůžeme dočkat, co dalšího přinesou nadcházející měsíce!