Okurková sezóna může být výhodou

Flat Out Afloat - okurkova sezona

Máme za sebou perné dny a týdny nabité realizacemi různých teambuildingů, které jste si u nás, milí naši klienti a přátelé, v rekordním počtu zamluvili. Děkujeme moc za vaši důvěru! Dovolím si tvrdit, že všechny dopadly výborně, i když samozřejmě vidíme možnosti k dalšímu zdokonalování.

Za pár dnů začínají letní prázdniny a s tím spojený úprk zejména rodin s dětmi „za hranice všedních dnů“, nejlépe pak do přímořských letovisek. Kromě více či méně aktivního odpočinku na plážích, u rybníků či přehrad, anebo při objevování přírodních krás a historických památek v tuzemsku, nabízí léto také další nespornou výhodou. Tou jsou firemní akce a team buildingy pořádané v nadcházející okurkové sezóně, kdy poskytovatelé služeb nejsou natolik vytížení, udělají si na Vás více času a můžou nabídnout většinou také nižší ceny. Pokud se přidáte k zákazníkům, kteří pro svůj tým naplánují některou z aktivit realizovatelnou v přírodě či rovnou na vodě, rádi ji pro Vás připravíme.

Do doby našeho příštího setkání Vám přejeme pohodové letní dny prožité dle Vašich představ a těšíme se brzy opět na viděnou!